Kreyson vyjíždí na tour, zahrají si i s Uriah Heep

Doprovázet je bude nadějná kapela Nobody Knows

11. 10. 2008 - Populární metalová kapela stihne během druhé půle listopadu a první půle prosince objet šest českých měst. Turné, které se koná při příležitosti vydání „živého“ CD a DVD Kreyson live – Noc plná hvězd 2008, odstartuje 14. listopadu v Plzni.

Členové Kreysonu mají za sebou léto, ve kterém stačili s úspěchem vystoupit na několika českých i zahraničních festivalech a během něhož si zahráli s takovými jmény světového metalu jako Judas Priest nebo Death Angel. Nyní vyrážejí na podzimní šnůru koncertů, při které se chystají propagovat své první živé album. Nahrávka u kritiků obstála, ty zahraniční nevyjímaje. Kladného hodnocení se Kreyson dočkali například od německých či amerických recenzentů.

Na všech koncertech vystoupí jako host mladá kapela Nobody Knows, vedená zpěvákem Lessym. Toto nadějné uskupení hudebníků vzniklo v roce 2003 a letos v září stačilo vydat už svou třetí desku Only the Good Die Young. V Olomouci se k této dvojici připojí ještě britští Uriah Heep, kteří vystoupí jako headlineři večera.

Termíny koncertů:
14. 11. Plzeň
15. 11. Krnov
27. 11. České Budějovice
28. 11. Olomouc
29. 11. Hrušovany u Brna
13. 12. Valašské Klobouky

Vaše komentáře